Odkupowanie samochodów wszystkich marek

Dzięki firmie Kazdeauto.pl, nie muszą Państwo tracić czasu na umawianie się na oględziny pojazdu przez potencjalnych kupców z ogłoszeń, lecz szybko i sprawnie sprzedać swój używany samochód. Skupują oni auta każdej marki, rocznika i modelu, a co więcej, niezależnie od jego stanu technicznego. Nie muszą mieć też Państwo ważnego przeglądu ani OC - wystarczy potwierdzić prawo własności poprzez posiadanie dowodu rejestracyjnego. Na początek, warto zgłosić się do nich po bezpłatną wycenę wstępną i jeśli będzie ona Państwu odpowiadała, umówić się na spotkanie.

Skup aut z Elbląga

Kazdeauto.pl to skup aut z Elbląga, dlatego głównie w tym mieście i jego okolicach (w tym np. Tczewie i Malborku) prowadzi swoją działalność. Tam też przyjadą oni do wybranej przez Państwa lokalizacji, aby obejrzeć pojazd i potwierdzić lub skorygować wcześniejszą wycenę. Jeżeli ostateczna kwota spotka się z Państwa aprobatą, transakcja może zostać zawiązana jeszcze na tym samym spotkaniu. Od razu po podpisaniu umowy sprzedaży, firma Kazdeauto.pl przeleje na konto kontrahenta uzgodnioną wcześniej ilość pieniędzy.

Dane firmowe "Skup aut - Każde Auto":

Freta 26 | 82-300 Elbląg | woj.: warmińsko-mazurskie | NIP: 578-001-98-50 | REGON: 170400740 | nr tel.: +48 512 048 284 | kazdeauto.pl | f.grandwp.pl

Oferta: Zobacz więcej

Sprawdź lokalizację:

gps 54.163884,19.387076

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Skup samochodów od ręki w Warszawie

Skup BMW : Warszawa

Przewozy osobowe Markrym

Busy do Niemiec - Gorzów

Przewozy pasażerskie

Dojazd na lotnisko Tegel

Chłodnia As-Trans

Przewóz chłodniczy - Polska