AUTO PARK - Udogodnienie dla podróżujących

AURO PARK to miejsce, które swoją ofertę kieruje do osób podróżujących samolotem z portu lotniczego Jasionka. Jest to parking w pobliżu lotniska w Rzeszowie, na którym za niedużą kwotę można pozostawić swój samochód na czas urlopu. Udogodnienie to docenią przede wszystkim osoby, które przyjechały z bardziej odległych terenów oraz osoby z dużą liczbą bagaży, które uniemożliwiłyby podróż komunikacją miejską. Firmie zaufały już tysiące klientów, dlatego nie warto zwlekać, tylko od razu zamówić miejsce na parkingu.

Strzeżony parking - Lotnisko Rzeszów

Osoby, które chcą, aby ich auto czekało na nich po powrocie z urlopu w ciepłych krajach, powinny wybrać ten parking. Lotnisko w Rzeszowie nie jest bardzo obleganym portem, dlatego warto skorzystać z opcji zaproponowanej przez firmę. Pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów oraz stresu związanego z pozostawieniem samochodu w niestrzeżonym miejscu. Firma dba o to, by pojazdy znajdowały się pod czujną obserwacją w każdym momencie, a ich właściciele mogli je odebrać krótko po wylądowaniu na terytorium Polski.

Dane firmowe "AUTO PARK Parking Strzeżony":

Jasionka 694 | 36-002 Jasionka | woj.: podkarpackie | NIP: 813-224-30-28 | REGON: 364437462 | nr tel.: +48 881 422 818 | www.auto-park.org | autopark.rzeszowgmail.com

Oferta: Parking lotnisko Rzeszów

Sprawdź lokalizację:

gps 50.125180,22.068507

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Skup samochodów od ręki w Warszawie

Skup BMW : Warszawa

Przewozy osobowe Markrym

Busy do Niemiec - Gorzów

Przewozy pasażerskie

Dojazd na lotnisko Tegel

Chłodnia As-Trans

Przewóz chłodniczy - Polska