Montaż, serwis i naprawa

Złota Klimatyzacja to krakowskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w montażu, serwisie i naprawie klimatyzatorów. Firmę tworzy zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Wiele lat praktyki nie powstrzymuje ich jednak przed ciągłym rozwojem. Montażyści Złotej Klimatyzacji stale podwyższają swoje kwalifikacje i zdobywają nową wiedzę. Dzięki temu ich montaż jest szybki, skuteczny i w pełni profesjonalny. Co ważne, firma nie zapomina o swoich usługobiorcach i regularnie powraca do nich z serwisem urządzeń.

Naprawa klimatyzatorów

Brak regularnego serwisu lub nieodpowiedni montaż potrafią doprowadzić do tego, że niezbędna staje się naprawa klimatyzatorów. Jeśli Twój klimatyzator nie chłodzi lub nie grzeje, działa w głośny sposób lub samoistnie się wyłącza, to warto zaczerpnąć pomocy specjalisty. Złota Klimatyzacja wyśle swój zespół, który rozpozna przyczynę problemu i go rozwiąże. Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości zaleca się pełny serwis urządzenia co sezon. Dzięki temu klimatyzator będzie odgrzybiony, a ewentualne awarie naprawione zanim doprowadzą do większego problemu.

Dane firmowe "Złota Klimatyzacja":

Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj.: małopolskie | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034 | nr tel.: +48 515 776 282 | www.zlotaklimatyzacja.pl | garlejmariuszgmail.com

Oferta: https://www.zlotaklimatyzacja.pl/naprawa-klimatyzatorow/

Sprawdź lokalizację:

gps 50.0464284,19.7246942

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Koparko ładowarka

Roboty ziemne Bielsko-Biała

Nakrętki do butelek

Opex Wiśniewo

Szeroki asortyment zaślepek i zatyczek

WWW

Produkcja zbrojenia budowlanego

Invest-Steel Sp. z o.o.