Zdaj egzamin ze szkołą U Sławka

Nauka jazdy, którą prowadzi firma "U Sławka" z Kielc, to profesjonalnie przygotowane kursy pomagające zdać egzamin na wybrane kategorie prawa jazdy. Do dyspozycji kursanta są między innymi nowoczesne samochody czy motocykle, dedykowany plac manewrowy, a także sam ośrodek, w którym znajdują się sale wykładowe z odpowiednim zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Każda osoba decydująca się na współpracę z firmą "U Sławka" może dostosować kurs do własnych potrzeb - np. zwiększyć liczbę godzin zajęć praktycznych.

Nauka jazdy - Kielce

Ośrodek zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy sprawiają, iż nauka jazdy jest naprawdę przyjemna. Kielce stanowią główny teren, na którym działa "U Sławka", aczkolwiek firma posiada także drugą placówkę, w Jędrzejowie. Oprócz znakomitych kwalifikacji szkoleniowców, klienci chwalą także niezwykle atrakcyjne ceny współpracy. Koszt kursu nauki jazdy uzależniony jest od ilości godzin zajęć praktycznych, na które zdecyduje się klient, z tym, że nie może to być liczba mniejsza niż ta określona prawem.

Dane firmowe "U Sławka. Szkoła jazdy":

Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj.: świętokrzyskie | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353 | nr tel.: +48 413 861 802 | www.uslawka.com | uslawkapoczta.onet.pl

Oferta: Strona www

Sprawdź lokalizację:

gps 50.871908,20.656593

Kontakt w godzinach:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Lekcje języków obcych dla najmłodszych - Poliglotek

Poliglotek

Behawiorysta - szkolenia oraz doradztwo

http://akademianaszpies.pl/

Doskonała droga samorozwoju

Kliknij

Tłumacz pisemny i ustny

http://www.rosyjski-miszka.pl/