Dom spokojnej starości

Willa Kąkolowa to ceniony dom opieki dla seniorów, mieszczący się w jednej z najspokojniejszych dzielnic Warszawy - na Wawrze. Zapewnia on profesjonalną i staranną opiekę nad osobą starszą, co jest nieocenionym wsparciem dla rodziny. W związku z szybkim tempem życia, długimi godzinami pracy i wieloma obowiązkami, najbliżsi nie zawsze są w stanie zająć się seniorem samodzielnie. To właśnie do takich ludzi ośrodek kieruje swoją ofertę, zapewniając pensjonariuszom wygodne warunki mieszkaniowe oraz ciekawe zajęcia dodatkowe.

Kompleksowa opieka nad osobą starszą - Warszawa

Pensjonat to przede wszystkim kompleksowa opieka nad osobą starszą w Warszawie. Jego pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zajmowaniu się seniorami, dzięki czemu mogą zapewnić im wszystko czego potrzebują. Ośrodek regularnie odwiedzają także lekarze i fizjoterapeuci, którzy dbają o zdrowie przebywających tam osób. Kadra doskonale rozumie, iż opieka nad seniorami to nie tylko pilnowanie stanu ich zdrowia, ale także zapewnienie im regenerującego odpoczynku, pożywnych posiłków i pobudzających do myślenia zajęć.

Dane firmowe "Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora":

Kąkolowa 35 | 04-848 Warszawa | woj.: mazowieckie | NIP: 952-213-10-42 | REGON: - | nr tel.: +48 609 492 009 | www.willakakolowa.pl | biurowillakakolowa.pl

Oferta: Opieka nad osobą starszą - Warszawa

Sprawdź lokalizację:

gps 52.175194,21.200943

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia kosmetyczna z Poznania

Kosmetyki Refectocil

Leczenie kanałowe w Poznaniu - ceny

Sprawdź

Chirurgia Sowmed - rewelacyjna kadra lekarska

Aleksander Sowier - gabinet

Poradnia dietetyczna - Gdańsk

slimfood.pl