Urlop w malowniczej okolicy

Jeśli szukają Państwo malowniczego miejsca na urlop, Majówkę lub też po prostu na weekend, bez wątpienia warto udać się do Sierakowa i okolic. Zlokalizowane tam Jezioro Jaroszewskie obfituje w piękną florę i faunę, co sprawia, że świetnie zażywa się tam relaksu na łonie natury. Można także spędzać czas aktywnie, na przykład wypożyczając kajak bądź rower wodny. W okolicy mieszczą się również ośrodki sportowe, w których mogą Państwo skorzystać z boiska i różnorodnych przyrządów. Można także odwiedzić m.in. Centrum Edukacji Przyrodniczej i Muzeum Zamek Opalińskich.

Noclegi pod Sierakowem

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze oferuje Państwu wysokiej jakości noclegi. Sieraków obfituje w różne hotele i pensjonaty, ale warto wybrać taki, który zapewni pełen komfort w atrakcyjnej cenie. W gościńcu mają Państwo do wynajęcia aż osiem domków posiadających po dwie oddzielne sypialnie oraz osobną łazienkę. Są one w pełni umeblowane, a także wzbogacone o nowoczesne urządzenia, takie jak 32-calowy płaski telewizor. W razie potrzeby, istnieje też możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie Gościńca Jaroszewskie Wzgórze.

Dane firmowe "Gościniec Jaroszewskie Wzgórze":

Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj.: wielkopolskie | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597 | nr tel.: +48 609 213 312 | www.jaroszewskiewzgorze.pl | biurojaroszewskiewzgorze.pl

Oferta: Szczegóły

Sprawdź lokalizację:

gps 52.622485,16.098134

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Podróż po pracy

Wycieczki firmowe

Niezawodne biuro podróży

Najlepsze hotele w Hiszpanii

Biuro Podróży Paradiso

Sprawdź

ART Hostel Poznań - komfort w dobrej cenie

Szczegóły